Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
Як ми гарантуємо якість їжі Practik
Вся продукція PRACTIK відповідає технічним умовам (ТУ) та встановленим вимогам законодавства України. Сертифікати видані державним підприємством «Рівненським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації» — це спеціальний орган оцінки відповідності, що є незалежною установою. У додатках до сертифікатів відповідності вказані всі види кормів, смаколики та суперфуди, що підтверджує те, що кожен продукт пройшов випробування та сертифікацію.
Сертифікати відповідності раціонів, смаколиків, суперфудів
В Україні немає чітких вимог до балансу поживних речовин повнораціонних кормів для собак та котів. Українське законодавство регламентує лише параметри безпеки, тому нижче також додали наші протоколи випробувань до сертифікатів відповідності, які вказують про відповідність нормам безпеки харчових продуктів – підтверджено, що токсичної, канцерогенної, мутагенної чи іншої шкідливої дії для організму домашніх улюбленців харчових продуктів немає.
Протоколи випробувань до сертифіката відповідності про норми безпеки
Але ми усвідомлюємо, що для нас і для ваших хвостиків головне – це поживна цінність продукції, яка забезпечує здоров’я улюбленця протягом всього життя. В цьому питанні ми спираємося на професійні рекомендації виробникам від європейської федерації харчової промисловості FEDIAF, які вже 20 років досліджують баланс поживних речових та їх вплив на здоров’я та довголіття домашніх тварин.

Для задоволення унікальних харчових потреб собак і котів, які змінюються в залежності від таких чинників як вік, порода, стан здоров'я, умови життя, сезон і рівень активності, потрібно спеціалізоване харчування. Раціони PRACTIK враховують ці потреби, надаючи збалансоване харчування з усіма необхідними поживними речовинами у відповідних кількостях і пропорціях, що є критично важливим для підтримки фізичного та психічного здоров'я собак і котів.


Додатково прикріпляємо результати дослідження поживної цінності нашої їжі від незалежної львівської лабораторії «Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок», що провела «Асоціація українських виробників здорового харчування для домашніх тварин» на прикладі їжі для котів «Свіжа яловичина» Practik Simple. За лабораторним висновками заявлені характеристики на пакуванні та на сайті продукту щодо поживної цінності відповідають дійсності (відхилення відповідає нормам чинного законодавства та лабораторним нормам).
Лабораторні дослідження щодо поживної цінності
На жаль, українське законодавство не може підтвердити або спростувати результати лабораторних досліджень, тому ми самостійно їх проводимо і чесно показуємо результати вам. У висновку, всі продукти PRACTIK (раціони, смаколики, суперфуди) відповідають як українським вимогам, так і європейським.

Більше того, час від часу перевіряємо у незалежних лабораторіях відповідність продукції нових українських виробників, адже ми прагнемо покращувати український ринок здорового харчування домашніх улюбленців.
Докладнішу інформацію щодо рекомендацій FEDIAF ви можете знайти на офіційному сайті: https://europeanpetfood.org/