Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!
Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
⚡️
⚡️
Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!

Публічна оферта Practik

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Цей договір, в якому Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮБ Юніон», ЄДРПОУ - 43178454 (надалі – Продавець) з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла (акцептувала) дану пропозицію (надалі – Покупець), з іншого боку, далі разом — Сторони, уклали цей договір купівлі-продажу (надалі — Договір) адресований необмеженому колу осіб, який являється офіційною публічною пропозицією Продавця, укласти з Покупцем договір купівлі продажу Товару, інформація про який розміщена на сайті Продавця.

Договір вважається укладеним у порядку ст. 642 Цивільного кодексу України та набуває сили договору приєднання з моменту здійснення дій, передбачених п.п. 3.2. цього Договору, що означають повне і беззастережне прийняття всіх умов Договору без будь-яких винятків і / або обмежень (акцепт).

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Договір (оферта) - цей публічний договір між Продавцем та Покупцем на купівлю-продаж товару, який укладається шляхом акцепту Покупцем цієї Оферти, і є договором приєднання, який може бути укладений лише шляхом приєднання Покупцем до запропонованого Договору в цілому.

1.2. Сайт - веб-сторінка, доступна в мережі Інтернет за посиланням - https://practik.ua, https://www.facebook.com/korm.practik/, https://www.instagram.com/practik.ua/, https://t.me/practikua, https://www.tiktok.com/@practik.ua.

1.3. Інтернет-ресурси – різні канали електронного зв'язку, які використовуються для листування і взаємодії Сторін за Договором між собою та з третіми особами через комунікаційну мережу Інтернет (у тому числі, через акаунти, прив'язані до номерів телефонів Сторін та представників Сторін за Договором, чат та вказані в мережі Інтернет як контактні дані Сторони або кампанії Сторони, у тому числі, електронна пошта, соціальні мережі («Facebook» https://www .facebook.com/, «Instagram» https://www.instagram.com/ та інші) та месенджери («WhatsApp» https://www.whatsapp.com/, «Telegram» https://telegram.org/ та інші), а також відео хостинги та різні сервіси (YouTube https://www.youtube.com/, TikTok https://www.tiktok.com/, Skype https://www.skype.com/, «Zoom» https://zoom.us/ та інші) та інформаційні платформи і ресурси, хостинги, агрегатори, що надають послуги з надання ресурсів для розміщення, передачі, зберігання інформації на різних серверах та сприяння комунікації через всесвітню мережу Інтернет, на якій Продавцем розміщується інформація щодо умов купівлі-продажу Товарів за цим Договором.

1.4. Акцепт оферти (прийняття пропозиції) - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов, викладених в цьому Договорі і належної оплати вартості товару. Договір, укладений Покупцем за допомогою акцепту оферти, має юридичну силу відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України та прирівнюється до договору, укладеного Сторонами в письмовій формі.

1.5. Покупець - це особа, яка надала свої персональні дані і згоду на їх обробку, є дієздатною фізичною особою і має законне право вступати в договірні відносини з Продавцем.

1.6. Товар – це спеціалізоване харчування для котів та собак, аксесуари та супутні товари.

1.7. Замовлення – вибір окремих позицій з переліку Товарів зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

2.2. Без подальшого підписання Сторонами письмових примірників Договору, він вважається укладеним з моменту, визначеного п. 3.2. Договору.

2.3. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання цього Договору відповідно до його умов.

2.4. Всі умови Договору викладені в цій оферті є обов'язковими для Сторін. Перед придбанням Товару Покупець зобов'язаний ознайомитися з умовами цього Договору та іншою інформацією, опублікованою на Сайті Продавця.

2.5. Особа не згодна з умовами Договору не може бути його Стороною та має утриматися від Замовлення та придбання Товару. Особа, яка здійснила акцепт Договору, підтверджує своє ознайомлення і згоду з усіма умовами цього Договору та вважається Покупцем згідно з його умовами.

3. ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

3.1. Договір вважається укладеним і вступає в силу з моменту сукупного або окремого виконання Замовником будь-якої з дій передбачених п. 3.2 Договору, що означає повне і беззастережне прийняття ним всіх умов Договору без будь-яких виключень та/або обмежень.

3.2. Покупець Товару здійснює акцепт Договору після ознайомлення з його умовами, викладеними на Сайті, або наданого в межах листування із Покупцем, шляхом сукупного або окремого виконання будь-якої з наступних дій:

3.2.1. направлення Покупцем Замовлення Продавцеві за допомогою засобів телефонного, електронного зв'язку, що розміщені на Сайті Продавця, оформлення Замовлення через Сайт Продавця чи безпосередньо звернувшись до Продавця іншими способами;

3.2.2. поставив(ла) галочку поруч із тезою: «Я прочитав(ла) і погоджуюсь з умовами Публічної оферти»;

3.2.3. Повна оплата Покупцем Товару, або іншою уповноваженою ним особою, згідно з встановленим цим Договором порядком.

Будь-яка із зазначених у п. 3 дій окремо, якщо вона виконана Покупцем Товару, свідчить про те, що Покупець ознайомлений з цим Договором і згодний з його умовами в повному обсязі.

3.3. Положення цього Договору також поширюються в разі якщо Продавцем є інший субʼєкт господарювання, який не зазначений в цьому Договорі, але чиї реквізити надані при здійсненні замовлення Покупцем, згідно п. 8.7. Такий договір вважатиметься укладений на умовах, викладених у цьому Договорі.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений на Сайті чи Інтернет-ресурсах, шляхом заповнення відповідної форми через Сайт або за вказаними номерами телефонів, або шляхом надсилання повідомлення засобами електронного звʼязку (в тому числі, але не виключно через повідомлення в соціальних мережах, месенджерах, чаті на Сайті, електронну пошту тощо).

4.2. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо Покупець заповнив усі поля форми чи надав необхідну інформацію засобами телефонного чи електронного звʼязку, що дозволяють ідентифікувати клієнта і зв'язатися з ним, а саме:

4.2.1. Прізвище, імʼя, по-батькові;

4.2.2. Адреса доставки;

4.2.3. Контактний телефон, електронна пошта;

4.2.4. Спосіб оплати;

4.2.5. Спосіб доставки товару.

4.3. При відсутності товару на складі Продавець зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронні засоби звʼязку).

4.4. Покупець несе відповідальність за точність та / або достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення, недостовірні дані надані Покупцем, можуть спричинити можливість неналежного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.5. Спілкування Покупця і Продавця має бути побудовано на загальноприйнятих принципах моралі та етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, образ, а також погроз і шантажу, незалежно від того, кому вони були адресовані.

4.6. При відсутності Товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару та анулювати замовлення.

4.7. При відсутності можливості зв'язатися з Покупцем за вказаним при оформленні замовлення номеру телефону чи інших засобів звʼязку Замовлення вважається анульованим, за виключенням випадків повної оплати Товару.

5. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

5.2. Покупець оплачує повну вартість замовлення за Договором: банківським переказом за платіжними реквізитами Продавця чи за допомогою платіжних карт міжнародних платіжних систем VISA/MASTERCARD через інтернет еквайринг, який інтегрований в Сайт Продавця.

5.3. Оплатити замовлення готівкою також можливо при отриманні замовлення у будь-якому відділенні компанії перевізника. Комісію за пересилання коштів сплачує Покупець.

5.4. Оплату вартості доставки Товару перевізником здійснює Покупець, її вартість не включена до вартості Товару. Якщо Покупець не здійснить отримання Товару в компанії перевізника, то Товар повертається Продавцю, а оплата частково залишається у Продавця для покриття витрат з транспортування.

5.5. Ціна Товару, зазначена на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений та оплачений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.6. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування відображаються на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5.7. При відсутності надходження грошових коштів Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

5.8. Вартість Товару не включає в себе будь-які комісії, що стягуються банками чи платіжними системами за проведення платежу та/або за конвертацію валют. Комісійні витрати за здійснення платежів за даним Договором Покупець сплачує додатково. Також Покупець несе всі вищевказані витрати у випадку повернення Продавцем йому оплати за Товар.

5.9. Моментом оплати вважається зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.

5.10. Ціни на позиції Товару, що пропонуються за цим Договором, зазначаються на Сайті та/або в Інтернет-ресурсах. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну будь-якої позицію Товару. При цьому зміні не підлягає ціна на Товар, замовлений та оплачений Покупцем.

5.11. З метою збільшення продажів, залучення нових та утримання постійних покупців, формування репутації та лояльності до бренду Продавця на ринку аналогічних товарів, Продавець залишає за собою право в залежності від обсягів, специфіки замовлення Покупця, періодичності (частоти) покупок та інших обставин на свій розсуд надавати знижки Покупцю на Товари (встановлювати індивідуальні, договірні ціни), а також запроваджувати бонусні програми. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно.

6. УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Продавець надає Покупцеві послуги з доставки Товару одним із способів вказаних на Сайті в терміни зазначені компанією перевізником.

6.2. Терміни доставки можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку через об'єктивні, на думку Продавця, причини.

6.3. Затримки по доставці Товарів можливі внаслідок настання непередбачених обставин, які сталися не з вини Продавця.

6.4. Вартість доставки Товару Покупець оплачує самостійно згідно з тарифами компанії перевізника.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ, ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

7.1. Відповідно до Постанови від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», корма належать до переліку товарів, які мають термін придатності та не підлягають обміну та поверненню.

7.2. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право скористатися положеннями статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» - вимагати заміни на Товар належної якості або вимагати розірвання договору та повернення сплаченої за Товар грошової суми. Повернення/обмін Товару у випадку придбання Товару неналежної якості здійснюється за рахунок Продавця.

7.3. Товар неналежної якості (брак) – це товар, який містить недоліки. Недолік товару - це невідповідність його вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договору або вимогам, які пред'являються до нього. Якщо після відкриття упаковки корму Покупець виявив, що якість корму не відповідає заявленому, має специфічний колір, запах або структуру, то Продавець виконає повернення після звернення Покупця та надання підтверджень неналежної якості Товару. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

7.4. Товари Продавця, які не входять до Переліку товарів, визначеного Постановою від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», зокрема, які містяться на Сайті в розділі "Аксесуари" та є непродовольчими товарами, можуть підлягати обміну на аналогічний Товар як Товари належної якості, якщо вони не використовувалися і якщо збережено товарний вигляд, упаковка, всі ярлики і маркування, а також розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим Товаром. В разі відсутності аналогічних Товарів, Продавець може здійснити повернення.

7.5. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець повинен здійснити фактичне відправлення такого Товару, належної якості, визначеного в п. 7.4. Договору, не пізніше, ніж через 14 днів з дати, отримання Товару. Повернення/обмін Товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця.

7.6. Повернення вартості придбаного Товару, визначеного п. 7.4. цього Договору, здійснюється протягом 5 банківських днів з моменту отримання Товару. Вартість Товару підлягає поверненню шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Покупця. Всі операційні витрати банку за повернення грошових коштів оплачує Покупець. Сума операційних витрат банку буде вирахувана із суми повернення автоматично.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВʼЯЗАННЯ

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

8.2.1. за незначну невідповідність колірної гами Товару чи його упаковки, що може відрізнятися від оригіналу Товару виключно через різну колірну передачу електронних пристроїв/ПК/гаджетів;

8.2.2. за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення.

8.3. Термін придатності Товару вказується на пакуванні Товару.

8.4. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

8.5. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із Сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

8.6. Продавець має право передати свої права та обов'язки, як Продавця згідно цього договору іншій особі, реквізити та інформація про якого надається Покупцю при здійсненні ним Замовлення.

9. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання умов цього Договору в разі виникнення форс-мажорних обставин на час дії таких обставин.

9.2. Під форс-мажорними обставинами Сторони розуміють: пожежу, стихійні лиха (повінь, зсув тощо), війни, військові операції будь-якого характеру, блокади, заборони експорту або імпорту, страйки, епідемії, рішення і дії органів влади, втручання влади та інші обставини незалежні від Сторін, які перешкоджають виконанню цього Договору.

9.3. Факт виникнення і припинення усіх форс-мажорних обставин засвідчується відповідними документами, які згідно з чинним законодавством України є підтвердженням таких обставин. Сторона, для якої настали форс-мажорні обставини, повинна негайно інформувати про це іншу Сторону. З моменту одержання такого повідомлення іншою Стороною час виконання зобов'язань за цим Договором відтерміновується на час дії відповідних обставин.

9.4. Сторона, яка посилається на форс-мажорні обставини як на причину невиконання чи неналежного виконання своїх зобов'язань, звільняється від відповідальності тільки, якщо ці форс-мажорні обставини виникли після укладення цього Договору, їх виникнення викликане подіями, що не залежать від волі цієї Сторони, і цією Стороною було вжито всіх необхідних заходів для того, щоб уникнути негативних наслідків таких обставин.

9.5. Якщо форс-мажорні обставини триватимуть більше 20 (двадцяти) календарних днів поспіль, то кожна зі Сторін має право відмовитись від подальшого виконання зобов'язань за цим Договором і, в такому разі, жодна зі Сторін не матиме права на відшкодування іншою Стороною можливих збитків.

РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮБ ЮНІОН»

ЄДРПОУ 43178454

Адреса: 08300, Київська область, м. Бориспіль, вул. Бежівка буд. 176

+38 (098) 824-12-86

practik.brand@gmail.com