Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!
Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
⚡️
⚡️
Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!

Іграшка для собак Trixie паличка для ласощів

33413
389
грн.
грн.
Інтерактивна іграшка-паличка для собак Trixie - за рахунок не звичної форми забезпечить різноманіття в методах споживання смаколиків, години веселощів для собак та сприяє здоров'ю її зубів та ясен

З такою іграшкою ваш пес ніколи не нудьгуватиме, вона швидко стане однією з улюблених, а всім відомо, що щасливий вихованець - здоровий вихованець!

Зубчаста поверхня: спеціальний рельєф допомогає очищати зуби та масажувати ясна під час гри, зменшуючи накопичення зубного каменю та забезпечуючи догляд ротової порожники собак
Смачне заохочення: отвори іграшки дозволяють наповнювати м'ячик улюбленими смаколиками, кормом або печінковим соусом, стимулюючи її інтерес та активність
Міцна та безпечна: виготовлена з високоякісного, зносостійкого, безпечного та не токсичного матеріалу, яка витримає найактивнішу гру
Легкість чистки: зручний догляд - промийте іграшку проточною водою та висушіть після використання
Переваги
🛡️
Гра “пошук смаколиків”: заповніть іграшку улюбленими ласощами собаки і заховайте його в будинку або на подвір’ї - це стимулює інстинкт пошуку їжі та розвиває навички розв’язання проблем у собаки.
Активні ігри на свіжому повітрі: використайте іграшку-паличку для активних ігор на вулиці, таких як кидання, ловля та пошук - це зміцнює фізичну форму собаки та підвищує її активність.
Тренування послуху та команд: використовуйте іграшку як нагороду після тренувань. Коли собака виконає всі команди, дайте їй погратися з м’ячиком, це допоможе зміцнити позитивні асоціації з навчанням.
Спокійні ігри вдома: дайте собаці паличку, щоб вона могла спокійно гратися вдома, особливо коли ви зайняті або відсутні, це допоможе зменшити тривогу залишення на одинці та нудьгу.
Стимуляція розумової активності: наповніть м’ячик ласощами та використовуйте хочаб раз на день - це буде корисним для стимулювання розумової активності та кмітливості цуценят і собак старших віком або менш активних.
Застосування