Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!
Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
⚡️
⚡️
Підняття цін 20.07 на 5%💰 Замовити зараз — чудовий спосіб заощадити!

Дегустаційний набір протеїнового борошна для собак та котів Practik
Акційна ціна до 30.07⚡️

99
грн.
грн.
Дегустаційний набір протеїнового борошна для собак та котів — це найкраще рішення, щоб познайомитися з новим продуктом та вибрати, який смак улюбленцю найбільше до вподоби.

Є два варіанти наборів:
1. Набір з 4 міні-баночок загальною вагою 70 г.
2. Набір з 4 повних банок загальною вагою 1250 г.

Кожен набір містить 4 види протеїнового борошна: індичка 100%, лосось 100%, криль 100%, кролик 100%.

Протеїнове борошно — це джерело високоякісного білка, доповнене пробіотиками, пребіотиками та псиліумом для покращення роботи шлунково-кишкового тракту.

Рекомендовано для харчування собак та котів з алергією на глютен, пшеницю, сою, кукурудзу, яловичину, курку та інші поширені алергени, яких немає у складі протеїнового борошна. Без штучних барвників, ароматизаторів, консервантів.
Додавайте до корму, натуральної їжі, іграшок, готуйте смаколики.
Гіпоалергенний
Містить одне джерело білка, рекомендовано з алергією на глютен, пшеницю, сою, кукурудзу, яловичину, курку та інші види птиці.
Переваги протеїнового борошна
01
Високоякісний білок
Важливий будівельний матеріал для м'язів, кісток, шерсті та інших тканин.
02
Пробіотики та пребіотики
Покращення роботи шлунково-кишкового тракту.
03
Вигідніше, ніж свіже м’ясо
Для виготовлення 1 банки протеїнового борошна потрібно в 4,5 рази більше свіжого м'яса.
04
Дізнайтеся більше про особливості кожного виду борошна:
Способи застосування протеїнового борошна
Для поліпшення апетиту
👅
Покращує смакові якості корму або натуральної їжі, стимулюючи апетит навіть у найвибагливіших улюбленців. Просто посипте та перемішайте зі звичним раціоном.
Для збалансування раціону
⚖️
Допомагає забезпечити раціон високим вмістом протеїну та необхідними поживними речовинами, підтримує оптимальний баланс вітамінів і мінералів. Додайте до основного корму або використовуйте як інгредієнт у домашніх рецептах.
Для використання в іграшках та лизальних килимках
🥎
Створює додаткову мотивацію та задоволення під час гри, займає улюбленця надовго та знімає стрес. Ви можете змішати борошно з водою та утворити вологу суміш схожу на паштет або нанести на іграшки чи килимок у сухому вигляді.
Для приготування смаколиків
🍪
Це відмінний інгредієнт для приготування домашніх смаколиків — спільне цікаве дозвілля та підвищений рівень щастя хвостика гарантовано. Змішайте борошно з іншими інгредієнтами та випікайте печиво або заморожуйте льодяники та ін.
Добова норма годування для улюбленців
Правильне заохочення вашого улюбленця може покращити його апетит та підняти настрій. Протеїнове борошно – це чудовий спосіб додати щось смачненьке в щоденний раціон. Використовуйте таблицю нижче для визначення оптимальної дози:
Дозування протеїнового борошна для заохочення та покращення апетиту (5-15% від добової норми)
Якщо у щоденному раціоні вашого улюбленця недостатньо протеїну, протеїнове борошно стане відмінним джерелом високоякісного білка та зробить раціон повноцінним, що допоможе підтримувати його здоров'я та активність. Використовуйте таблицю нижче для точного дозування:
Дозування протеїнового борошна для збалансування раціону (15-30% від добової норми)
Рекомендації щодо застосування протеїнового борошна
Коригуйте дозування
Уважно слідкуйте за реакцією улюбленця та регулюйте кількість продукту, враховуйте індивідуальні потреби та рівень активності.
Поступове введення
Починайте з невеликих порцій та поступово збільшуйте дозування впродовж 5-7 днів, щоб улюбленець звик до нового продукту.
Свіжа вода
Завжди забезпечуйте вашого улюбленця доступом до чистої води.
Відповіді на поширені запитання
Так, всі товари додаткового харчування для собак та котів мають сертифікат якості та виготовляються згідно ТУ У 10.9-44628665-002:2023 «Асоціації українських виробників здорового харчування для домашніх тварин». Докладніше про сертифікацію та як ми гарантуємо якість їжі Practik можете почитати за посиланням https://practik.ua/certification.
Часто купують з такими товарами: