Всі корми відрізняються складом, тому різка зміна раціону може спричинити подразнення шлунково-кишкового тракту у вашого улюбленця.
У кошенят травна система ще формується, тому різкі зміни в харчуванні можуть спричинити діарею, нудоту або втрату апетиту. Поступовий перехід дозволяє організму кошеняти поступово виробляти ферменти для перетравлення нового корму, забезпечуючи м'який і безпечний перехід.
Організм вагітної кішки працює на максимумі, підтримуючи як своє здоров'я, так і розвиток потомства. Травна система особливо вразлива в цей період, тому поступовий перехід на новий раціон допомагає уникнути стресу для кішки та забезпечити їй плавну адаптацію до нових поживних речовин.
Під час лактації кішці необхідно отримувати більше поживних елементів для вироблення молока. Різкий перехід на новий корм може вплинути на засвоєння необхідних речовин. Поступовий перехід допоможе уникнути проблем із травленням, підтримати здоров'я матері і забезпечити належне харчування кошенят через молоко.
Ми рекомендуємо вводити новий корм поступово: щодня додавайте до звичного харчування по 10-15 % нового корму протягом 5-7 днів. Це допоможе уникнути будь-яких травних розладів і забезпечити плавний перехід між раціонами, навіть якщо ви змінюєте різні лінійки Practik.