Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
Новинка
Супер-преміум клас

Їжа для собак «Свіжий лосось» Practik Simple

грн.
грн.
Повноцінна та гіпоалергенна їжа для собак на основі лосося для справжніх любителів червоної рибки! Білок лосося легко засвоюється та має протизапальні властивості, тому корм підійде вибагливим собакам з чутливим травленням. Корм багатий на жирні кислоти Омега-3 та Омега-6, які позитивно впливають на розумовий розвиток та серцево-судинну систему, а також підтримують гарний стан шерсті та шкіри.
100%
користі в кожному хрумті
60%
рибних інгредієнтів
20%
свіжого лосося
Головні особливості іжі для собак «Свіжий лосось»
Гіпоалергенний склад корму
Не містить глютен
Європейський стандарт FEDIAF
Норма годування собак на добу
Як перейти на їжу Practik
«S.N. Vitamins» (Supplemented complex of natural vitamins) — доповнений комплекс природних вітамінів. Вітамінний склад спочатку балансуються натуральними інгредієнтами, які входять до складу харчування (м'ясо, печінка, ягоди, трави та овочі), а потім доповнюється іншими вітамінами, щоб відповідати всім потребам організму.
«H.C. Protein» (High content of complete protein) — високий вміст повноцінних білків. В цьому раціоні міститься протеїн (білок) з повним амінокислотним профілем, що забезпечує всі природні потреби організму та засвоюється на 85-95%.
Корм відповідає високим вимогам та стандартам
H.V.Bio (High biological value) — висока біологічна цінність харчування. Високий ступінь засвоєння всіх корисних речовин, за рахунок інгредієнтів, що підсилюють дію один одного, та відповідність біологічним потребам організму

H.C. PROTEIN
S.N. VITAMINS
H.V.BIO

Відгуки про корм Practik від улюблених клієнтів

Ми ніяк не відбираємо і не редагуємо відгуки.
Вагова мірна ложка для корму
призначена для зручного зважування добової норми годування собак та котів.
440 грн
Новинка від Practik!