Пн-пт: 8-20; Сб-Нд: 9-18
 
Новинка!
Супер-преміум клас

Їжа для собак малих порід та цуценят «Свіжий лосось» Practik Simple

грн.
грн.
Раціон Practik Simple «Свіжий лосось» є гіпоалергенним та повноцінним харчуванням. Рекомендований корм для щоденного харчування собак з алергією на глютен, пшеницю, кукурудзу, яловичину, всі види птиці та інші алергени, яких немає у складі.

Корм забезпечує всі потреби цуценят з першого прикрому, вагітних та лактуючих собак.

Спеціальний склад забезпечує організм поживними речовинами, важливими для повноцінного розвитку, формування надійної основи для здорового та довгого життя вашого улюбленця.
100%
користі в кожному хрумті
62%
рибних інгредієнтів
20%
свіжого лосося
Головні особливості корму для собак малих порід та цуценят «Свіжий лосось»
Гіпоалергенний склад
Не містить глютен
Європейський стандарт FEDIAF
Добова норма годування для дорослих собак малих порід
Норма годування цуценят на добу
Як перейти на їжу Practik
«S.N. Vitamins» (Supplemented complex of natural vitamins) — доповнений комплекс природних вітамінів. Вітамінний склад спочатку балансуються натуральними інгредієнтами, які входять до складу харчування (м'ясо, печінка, ягоди, трави та овочі), а потім доповнюється іншими вітамінами, щоб відповідати всім потребам організму.
«H.C. Protein» (High content of complete protein) — високий вміст повноцінних білків. В цьому раціоні міститься протеїн (білок) з повним амінокислотним профілем, що забезпечує всі природні потреби організму та засвоюється на 85-95%.
Їжа відповідає високим вимогам та стандартам
H.V.Bio (High biological value) — висока біологічна цінність харчування. Високий ступінь засвоєння всіх корисних речовин, за рахунок інгредієнтів, що підсилюють дію один одного, та відповідність біологічним потребам організму

H.C. PROTEIN
S.N. VITAMINS
H.V.BIO

Відгуки про корм Practik від улюблених клієнтів

Ми ніяк не відбираємо і не редагуємо відгуки.